Gruodžio 3d. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos II klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Justina Stankevičiene išvyko į Miežiškius,  Kalėdų eglutės žaisliukų muziejų. Vyko integruota lietuvių kalbos-technologijų pamoka netradicinėje erdvėje. Mokiniai iš arčiau susipažino su edukatoriaus, tautodailininko profesija, patys pasigamino pastatomą Kalėdų senelį. Muziejininkė papasakojo apie muziejaus įkūrimo istoriją, veiklą, žaisliukų gamybą  ir reikšmę įvairiais istorijos periodais. Pasisėmę gražių ir šventiškų emocijų grįžome džiugios nuotaikos. Kartais netradicinė pamoka duoda daugiau, nei kasdienė, įprasta. Juk svarbiausia ne tik graži idėja, svarbiausia - laukimo nuotaika. O ją kuriame kartu su mokiniais.

">žaislų muziejus

Lapkričio 18 diena mūsų gimnazijoje ypatinga – tą dieną gimė žinomas skulptorius, kurio vardu pavadinta mūsų gimnazija. 2021 metais švenčiame Juozo Zikaro 140 metines ir Juozo Zikaro vardo mokyklai suteikimo trisdešimtmetį.

Norėdami paminėti Juozo Zikaro vardo suteikimo gimnazijai sukaktį, surengėme viktoriną. Dalyvavo I – IV g. klasių komandos, pasivadinusios Abiturientais, Zikariukais, Zikaro fanais bei Knygnešiais. Viktorinos metu sprendė kryžiažodį, narpliojo datų mišrainę bei žaidė smagų žaidimą.

Nugalėtojais tapo IV g. komanda „Abiturientai“, antrąją vietą užėmė I g. klasės „Knygnešiai“. Komandų darbus vertino gimnazijos bibliotekininkė Irena Berežanskienė. Užduotis dalino ir tvarką prižiūrėjo neformaliojo ugdymo „Muziejus“ nariai Ugnė ir Jonas.  Veiklą organizavo istorijos mokytoja Lina Židonienė.

">Viktorina