ESF projektas NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“

Gimnazijos veiklos tobulinimo planas (Projektas „Kokybės krepšelis“)

Projekto „Kokybės krepšelis“ įgyvendinimo etapų pristatymas

ATASKAITA

Mokymosi sąlygų pagerinimui atnaujinta informacinių technologijų kabineto įranga.  Įsigyti 25
kompiuteriai iš projekto „Kokybės krepšelis" lėšų.

">Kompiuterių klasė

Sensorika - tai organizmo fiziologinis gebėjimas suvokti aplinką ir savo kūną. Tinkamai suvokiami pojūčiai įgalina sėkmingai adaptuotis aplinkoje, o sutrikimai - neigiamai įtakoja emocinę būseną, elgseną, mokymosi procesą ir t.t.

Sensorinės įranga ir priemonės padeda stimuliuoti žmogaus pojūčius – klausą, regą, uoslę, skonį ir lytėjimą. Siekiama sukelti pozityvius pojūčius, motyvuoti mokytis, padėti atsipalaiduoti ir nusiraminti. Sensoriniai kambariai naudojami ne tik terapijai, edukacijai bet ir pramogoms.

Džiaugiamės, kad šiais mokslo metais sensorikos kabinetą turime ir mūsų gimnazijoje.

">Sensorinis kambarys

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Projektas „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme“

Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija dalyvauja NŠA projekte „BENDROJO UGDYMO TURINIO IR ORGANIZAVIMO MODELIŲ SUKŪRIMAS IR IŠBANDYMAS BENDRAJAME UGDYME“

Erasmus+ programos mobilumo projektas „Ateities mokslas su IKT”

Erasmus+ KA210 projektas „Mokiniai ir mokyklos siekiančios žaliosios vėliavos“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja Erasmus+ projekte “The students and schools with green glag”, Italijoje.

">Erasmus+ Italija

Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija su partneriais iš Turkijos,  Ispanijos ir Italijos dalyvauja Erasmus+ KA 210 “The students and schools with green flag” projekte Turkijoje. Pirmoji diena praėjo su tradiciniais šokiais, patiekalais ir populiariu šioje šalyje sportu. Kiekviena komanda pristatė savo šalies antrinių atliekų rūšiavimo tvarką, susipažino ir išbandė populiarią piešimo ant vandens techniką iš perdirbtų medžiagų.

Erasmus+ KA122 bendrojo ugdymo projektas „Technological Teachers for Education of Future“