Atverkime duris vasarai 2024

Kviečia Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos biblioteka

Birželio 25 d. – 28 d.

10 – 12 val.

Gimnazijos bibliotekoje, mokyklos lauko erdvėse drauge skaitydami knygas, žaisdami su draugais

lauko ir stalo žaidimus linksmai vasarosime,

vyksime į Panevėžio Stasio Eidrigevičiaus dailės galeriją.

Registruotis el. p. irenapaistrys@gmail.com

Birželio 6 dieną 7, 8, I ir II klasių mokinių grupė vyko į Latvijos sostinę. Aplankėme Rygos automobilių muziejų. Kolekcija nustebino - nuo paties seniausio iki paties greičiausio automobilio! Lankėmės Rygos senamiestyje, gidė aprodė svarbiausius architektūros paminklus. Turėjome laisvo laiko pavaikštinėti XIII amžiaus istoriją menančiomis gatvelėmis. Labiausiai galvą susuko Rygos Iliuzijų muziejuje esantys eksponatai - buvo sunku suvokti realybę.

Mokinių vertinimu, tai buvo viena įdomiausių ir smagiausių išvykų. Džiaugiamės!

Klasių vadovės Jolanta, Asta, Lina

View the embedded image gallery online at:
">Į Rygą!

Prasideda skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Vasara neieško pasiteisinimų, neatidėlioja, neklaidina, ji tiesiog ateina. Drauge su ja ateina ir jau 9-asis skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, kuris šiemet kvies neatidėliojant leistis į atradimų kupiną nuotykį, nes vasara su knyga – tai Tavo atradimų laikas. Tų, kas per tris įkvepiančius mėnesius įveiks iššūkį – suskubs perskaityti penkias knygas pagal paskelbtas užduotis, – lauks atminimo dovanėlės bei loterija, kurios laimėtojams atiteks 200 eurų dovanų kuponas knygoms, miesto dviratis ir daug kitų prizų.

Penkios knygos per tris vasaros mėnesius

Skaitymo iššūkis – tai būdas pasitikrinti, ar per mėnesį galite perskaityti kiek daugiau nei vieną knygą, mat per visą vasarą jų reikės perskaityti bent penkias. Šiemet akcijos organizatoriai drauge su skaitytojais parengė tokias užduotis:

·      Perskaityk knygą apie svajonių šalį

·      Perskaityk knygą apie sportą

·      Perskaityk istorinę knygą

·      Perskaityk knygą apie atradimus

·      Perskaityk populiarią knygą, kurią skaitė visi, išskyrus tave (skaitytojų pasiūlyta užduotis)

Be skaitymo ambasadorių rekomendacijų, akcijos interneto svetainėje bei socialinių  tinklų „Vasaros su knyga“ paskyrose bus skelbiami ir bibliotekininkų rekomenduojamų knygų sąrašai pagal kiekvieną užduotį.

Skaitykite po vieną ar bendruomenėje, skaitykite skirtingomis kalbomis ir įvairiais formatais

Dalyvauti vasaros skaitymo akcijoje paprasta: užsiregistruokite svetainėje vasarasuknyga.lt ir perskaitę knygas suveskite jų pavadinimus. Jeigu reikia, paprašykite bibliotekininko pagalbos.