​   Kovo 6 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi Panevėžio muzikos mokyklos sintezatoriaus klasės auklėtiniai su mokytojais Vaclovu Robertu Sikorskiu ir Virgilijumi Tichanavičiumi. Svečiai pristatė muzikinę edukacinę programą II ir 6 klasės mokiniams „Pažinkime sintezatorių“.
  Mokytojai papasakojo sintezatoriaus atsiradimo istoriją, instrumento valdymo ypatybes, išgaunamus garsus ir efektus, išradingai mokinius supažindino su įvairiais muzikos stiliais bei relaksacine muzika. O mokiniai atliko klasikų ir šiuolaikinių kompozitorių kūrinius, kurių aranžuotės labai melodingos, jausmingos.

   Po pamokos  gimnazijos  pavaduotojas Rimantas Pranys sakė, kad muzika negali mąstyti, bet ji gali įkūnyti mintį. Po šios ypatingos pamokos gal kas ir iš mūsų gimnazijos mokinių pradės mokytis groti sintezatoriais ir taps žymiais  muzikantais.
   Džiaugiamės svečiais, kurie padovanojo gerą nuotaiką, o jauniesiems atlikėjams linkime geros kloties ateityje. Juk muzikoje – muzikos kalba  išreiškiamos grožio, gėrio, šventumo, laimės vertybės. Todėl muzika yra viena iš galingiausių žmogaus ugdymo ir saviugdos priemonių.

Muzikos mokytoja Kristina Lisauskienė

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:55 - 11:40

5. 12:00 - 12:45

6. 13:00 - 13:45

7. 13:55 - 14:40