Džiaugiamės žinia, kad  64-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etape I gimnazijos klasės grupėje nugalėjo gimnazijos I kl. mokinė Ugnė Urbonavičiūtė.

Sveikiname ir linkime sėkmės Ugnei olimpiados šalies etape Vilniaus universitete!

Mokytoja Regina Jakštonienė

 

Džiaugiamės, kad  73-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės I etape mūsų gimnazijos IV gim. klasės mokinys Nojus Kunevičius iškovojo II vietą.

Sveikiname ir linkime sėkmės kituose etapuose!

Mokytoja Danguolė Gatavynienė

  

Gruodžio 11 dieną Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos IV klasės mokiniai – Nojus Kunevičius, Kamilė Narmontaitė, Saulius Rutkevilis, Eglė Rutkevilytė ir Rusnė Trepekaitė – dalyvavo Panevėžio kolegijos organizuotame protmūšyje „Kas sakė, kad reikia iškalti?“, kuriame iškovojo garbingą pirmąją vietą.

 Renginį paįvairino šventinė atmosfera – šių metų protmūšio klausimai buvo Kalėdų tematikos, todėl dalyviai galėjo parodyti ne tik bendrąsias žinias, bet ir išmanymą apie žiemos švenčių tradicijas, istoriją, muziką bei netikėtus kalėdinius faktus. Konkurencija tarp Panevėžio miesto ir regiono mokyklų komandų buvo didelė, tačiau mūsų gimnazistai išsiskyrė puikia komandinės veiklos kultūra, loginiu mąstymu ir gebėjimu greitai reaguoti į pateikiamus iššūkius. Tai padėjo komandai surinkti daugiausia taškų ir tapti protmūšio nugalėtojais.

Pasibaigus protmūšiui, mokiniai dalyvavo Panevėžio kolegijos studento El Mehdi Ait Bazi anglų kalba vedamoje paskaitoje apie dirbtinį intelektą.

 https://panko.lt/2025/12/11/sventinis-gimnazistu-protmusis-panevezio-kolegijoje/

 Klasės vadovė Renata Juškienė

 

 

">ŠVENTINIS GIMNAZISTŲ PROTMŪŠIS PANEVĖŽIO KOLEGIJOJE

 

 

Spalvotos daržovės yra itin svarbios vaikų mityboje, nes kiekviena spalva rodo skirtingą vitaminų, mineralų ir antioksidantų derinį, būtiną augančiam organizmui. Jos padeda stiprinti imuninę sistemą, gerina regėjimą, palaiko sveiką virškinimą ir kaulų sistemos vystymąsi. 

Gruodžio 8 dieną ikimokyklinio ugdymo grupėje „Saulės zuikučiai“ vyko užsiėmimas, kurio tikslas – populiarinti vaisių ir daržovių vartojimą. Vaikai sužinojo kokie vitaminai gyvena raudonos, violetinės, žalios, geltonos ir kitos spalvos daržovėje ar vaisiuje. Užsiėmimo metu vaikai ragavo, apibūdino, uostė, lygino lėkštėse atsineštus vaisius ar daržoves. Pamokėlę vedė 6 klasės mokinės Rugilė ir  Gustė, talkino ir ruošė VSP specialistė Aušra.

 

VSP specialistė Aušra Rapkevičienė

">Sveikatos valandėlė apie spalvas lėkštėje