Ką daryti, kai užsidaro  sporto klubai ir nevyksta fizinio ugdymo pamokos? Tai ne kliūtis, visada galima aktyviai judėti.

Paįstrio seniūnijos gyventojai ir Juozo Zikaro gimnazijos mokiniai gegužės 13, 14, 15 dienomis individualiai dalyvavo 3-jų dienų žygyje. Pėsčiųjų žygio tikslas – kasdien per 2 valandas nueiti kuo daugiau kilometrų. Visi dalyviai buvo suskirstyti į 6 grupes.

Beveik 100 dalyvių  šeimomis, pavieniui ar kartu su augintiniais žygiavo, fiksavo žingsniamačių parodymus ir siuntė duomenis organizatoriams.

Susumavus visų trijų dienų rezultatus, paaiškėjo, kad suaugusiųjų grupėje daugiausia kilometrų nuėjo ir pirmą vietą iškovojo Kristina Čiplienė (26,91 km), antrą vietą užėmė Kristina Zelionkienė (26,06 km), trečią – Jolana Aperavičienė (24,67 km).

Mokinių tarpe vyresniųjų grupėje čempionais tapo aštuntokai Redas Bručas ir Goda Aleliūnaitė. Mažesniųjų grupės čempionai – dvyniai Eglė ir Saulius Rutkeviliai iš šeštos klasės. Pradinukų tarpe daugiausia nužingsniavo  Sara Zelionkaitė.

Absoliučiu varžybų čempionu tapo aštuntokas Redas Bručas (27,25 km), antras liko abiturientas Ovidijus Elertas (26,98 km)  ir trečia – fizinio ugdymo mokytoja Kristina Čiplienė (26,91 km).

Pasibaigus karantinui, kiekvienos grupės šeši, geriausius rezultatus parodę, dalyviai bus apdovanoti medaliais, o absoliutūs čempionai – taurėmis. Varžybas organizavo sporto klubas ,,Ąžuolynas“, Paįstrio seniūnija ir Juozo Zikaro gimnazija.